Zdrowe włosy są piekne!

Wszystkie Panie dbające o swoje włosy zapraszamy na jeden z 6 bardzo skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych za które możecie zapłacić tyle ile chcecie. Może to być 10zł lub 30zł a także z chęcią wystawimy paragon za 1zł.

Jesteśmy fanami zdrowych włosów. Wiemy jak bardzo ważna jest codzienna ich pielęgnacja. Wiemy również jak wiele korzyści może przynieść profesjonalnie przeprowadzony zabieg pielęgnacji włosów w salonie fryzjerskim. W naszym salonie fryzjerskim, Planeta Urody, przygotowalismy dla Was super ofertę na wakacje.

Wszystkie Panie dbające o swoje włosy zapraszamy na jeden z 6 bardzo skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych za które możecie zapłacić tyle ile chcecie. Może to być 10zł lub 30zł a także z chęcią wystawimy paragon za 1zł. Skorzystanie z tej oferty do niczego nie zobowiązuje, nie będziemy prosić o wypełnianie jakichkolwiek ankiet ( poza obowiązkowa ankieta COVID 19), oferta nie jest uzależniona od zapisania się na płatną wizytę lub zakup jakiegos produktu. Chcemy Was przekonać ile korzyści może przynieść profesjonalna, świadoma pielęgnacja włosów. Zabieg pielęgnacyjny w ramach tej oferty przeprowadzimy jednej osobie nie częściej niż co 10dni, oferta jest ważna do końca sierpnia 2021. Zapraszamy do zapisywania się przez telefon 794722215 lub na booksy. Nazwa usługi na booksy to ZIC! – łatwo wyszukać.

Każdy z zabiegów zawiera sesję pod ozonową sauną na włosy oraz wysuszenie włosów (bez modelowania). Czas trwania zabiegu to około 30 minut. Możecie samodzielnie wybrać rodzaj zabiegu który uważacie za najkorzystniejszy dla waszych włosów albo skorzystać z podpowiedzi naszych fryzjerek. Poniżej lista zabiegów dostępna w ofercie ZIC!

1) Regeneracja suchych włosów.

Długotrwałe i częste farbowanie włosów, codzienne suszenie, prostowanie i kręcenie lokówką, nieumiejętnie zrobiona trwała oraz nieodpowiednia pielęgnacja uszkadzają i niszczą strukturę włosa. Sprawiają, że włosy są suche, kruche, poplątane, zbijają się w kołtuny, wypadają. Brakuje im blasku, sprężystości i miękkości.


2) Letnia ochrona przed promieniami UV.

W okresie letnim nie tylko nasze ciało jest narażone na promieniowanie słoneczne oraz płynące z tego konsekwencje. Włosy również są osłabione działaniem słońca. Zastanawiasz się jak chronić włosy w okresie letnim? Skorzystaj z naszego zabiegu pielęgnacyjnego, dzięki któremu Twoje włosy będą zdrowe i pełne blasku.


3) Kuracja nawilżająca włosy i skórę głowy.

Nawilżenie włosów i skóry głowy to jeden z filarów świadomej pielęgnacji. Bez względu na porowatość i rodzaj włosów (przetłuszczające, normalne, ze skłonnością do łupieżu), powinniśmy je nawilżać. Błędne jest myślenie, że tłuste włosy nie potrzebują nawilżenia .


4) Wzmocnienie i dodatkowa elastyczność dla włosów.

Osiągnięcie silnych i mocnych włosów wymaga niestety poświęceń i trudu. Odpowiednia dieta, unikanie szkodliwych zabiegów, używanie wysokiej jakości szamponów i odżywek a także odpowiednie profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne pozwolą nam na wzmocnieni włosów.


5) Pielęgnacja włosów rozjaśnionych i blondów.

Blond pasma – zarówno te naturalne, jak i rozjaśniane – wymagają ukierunkowanej pielęgnacji.Włosy blond są podatne na uszkodzenia, wysuszenie. Żeby pięknie się prezentowały, nie wystarczy tylko myć je regularnie szamponem codziennego użytku – to zdecydowanie za mało. Podobnie włosy farbowane i rozjaśniane wymagają kompleksowej pielęgnacji. Wskutek zabiegów chemicznych struktura włosów ulega osłabieniu, a w konsekwencji ich kondycja się pogarsza. Czy to jednak znaczy, że musisz zrezygnować z farbowania? Nieeee.


6) Kuracja oczyszczająca skóre głowy i włosy.

Oczyszczanie skóry głowy powinno być nieodłącznym elementem pielęgnacji. Peeling usuwaja z jej powierzchni głowy martwy naskórek oraz warstwę sebum, powodującą często stany zapalne lub łupież. Peeling skóry głowy zwiększa przyswajanie składników odżywczych, zawartych w kosmetykach do włosów, poprawia też ukrwienie włosów w ich cebulkach oraz działa antybakteryjnie i wzmacniająco. Dodatkowo przy tej kuracji wykorzystamy moc oczyszczająca ozonu , o czym poczytać możecie więcej tutaj

Leave a Reply