Skip to main content
0

Rekonstrukcja Framesi w saunie ozonowej
NIEWIARYGODNA ODBUDOWA WŁOSÓW.
Ekstremalnie skuteczna rekonstrukcja do włosów zawierająca oligo-estry Restructure Framesi z kwasem hialuronowym, kolagenem morskim i białkiem perłowym.
Poniżej opisujemy przebieg całej procedury.

Zaczynamy od umycia włosów szamponem oczyszczajacym, który ma za zadanie pozostawić włosy miękkie i nawilżone do przyjęcia kolejnych składników. Wszystko to dzięki składnikom powierzchniowo czynnym pochodzenia roślinnego i kwaśnemu pH. Myjemy włosy od nasady i końcówki i wmasowujemy w skórę.

Po umyciu i delikatnym osuszeniu ręcznikiem przychodzi czas na kolejny ważny składnik
Żel do rekonstrukcji. Odnawia włókna kapilarne włosów i rdzeń pozostawiając włosy grubsze niż przed zabiegiem. Zawiera krzem, proteiny perły i kolagen morski. Wymagane jest rozdzielenie włosów na pasma i nakładanie pędzelkiem dla lepszego otulenia włosa produktem i ich nasączenia i wchłaniania. Żel pozostawić na 20 minut z możliwością podniesienia temperatury poprzez zastosowanie sauny do włosów. Spłukać i osuszyć ręcznikiem.

Końcowym produktem tej doskonałej rekonstrukcji jest intensywna odżywka dyscyplinująca włosy, która ma za zadanie poprawić elastyczność i nadać miękkość Twoim włosom. Jednocześnie następuje zagęszczenia i wygładzenie włosów. Odżywka Precious Fluid wchodząca w skład zestawu zawierająca oligo-estry pochodzenia roślinnego, które mocno domykają i scalają łuskę włosów, co daje wspaniały efekt nawet na włosach bardzo zniszczonych. Nkładamy na włosy w sposób możliwie najbardziej dokładny od nasady po końcówki. Zostawiamy na 5 do 10 minut w zależności jak oceniamy stan włosów i starannie spłukać. Modelować i tworzyć piękne fryzury ciesząc się wspaniale zadbanymi włosami.

Odczuwalny i widoczny czas rekonstrukcji włosów framesi to ok. 30 dni w zależności jakich kosmetyków do włosów używasz w trakcie ich codziennej pielęgnacji.