0

Co prawda to jeszcze nie koniec sezonu urlopowego, jednak niektórzy z nas są już po wakacjach. Jak wiadomo należy dbać o włosy podczas wakacji i regenerować je tuż po nich? Nie czekaj do września, zajmij się swoimi włosami juz teraz.

Włosy długo eksponowane na działanie słońca, skąpane w chlorowanej lub morskiej wodzie zdecydowanie potrzebują intensywnej pielęgnacji, która pomoże im się odbudować. Największym powakacyjnym problemem jest zazwyczaj nadmierne wysuszenie, łamliwość, wypłowiały kolor i rozdwojone końcówki.

Aby Twoje włosy ponownie wyglądały pięknie, aby nabrały blasku i zdrowego wyglądu koniecznie zastosuj te 3 obowiązkowe zabiegi.

Podetnij końcówki.
Bez wątpienia, po powrocie z urlopu, powinnaś udać się do fryzjera, aby podciąć włosy i pozbyć się rozdwojonych końcówek. Dla bardziej odważnych, proponujemy radykalną zmianę fryzury. Nie ma nic bardziej przyjemnego, niż powrót do pracy w nowym wydaniu!

Odśwież kolor.
Po wakacjach włosy pozbawione blasku? O to klika pomysłów na piękne i zdrowo wyglądające włosy. Koloryzacja bez amoniaku polecana jest do włosów naturalnych. Dzięki tej usłudze odświeżysz kolor i dodasz im blasku. Jeśli chcesz uzyskać efekt ” włosów muśniętych słońcem” wybierz usługę koloryzację z refleksami.

Zadbaj o regenerację.
Przed wyborem odpowiedniej kuracji najlepiej zasięgnąć porady naszych fryzjerek. Możemy zaproponować rewelacyjną Rekonstrukcję Framesi w saunie ozonowej lub też głęboko działającą terapię nawilżającą do włosów Biolage Deep Treatment.

Leave a Reply